جشن باشکوه مبعث برگزار شد
جشن باشکوه مبعث برگزار شدبه مناسبت بعثت پيامبر خاتم، حضرت محمد مصطفی (ص) و به همت معاونت امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری آبادان، مراسم جشن باشکوه "آفتاب مهربانی" با حضور گسترده کارکنان شهرداری و شهروندان در سینما نفت برگزار شد.

در این مراسم که با اجرای برنامه های شاد و مفرح همراه بود، هنرمندان مطرح بومی و استانی به اجرای نمایش پرداختند.

این جشن باشکوه با استقبال گسترده شهروندان همراه بود و برنامه های مختلفی از جمله تقلید صدا، خوانندگی، اجرای نمایش طنز و مسابقه به اجرا درآمد.

پذیرایی از مدعوین از دیگر برنامه های این جشن مفرح بود.

معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری آبادان در این خصوص گفت: یکی از مهمترین برنامه‌های شهرداری آبادان، تکریم و ارزش گذاری به اعیاد، مراسم‌ها و جشن‌های مختلف دینی و اعتقادی و ملی است که در این راستا برنامه‌های شاد و مفرحی نیز در مراسمات مختلف توسط شهرداری تاکنون همانند جشن میلاد مولی الموحدین و روز پدر و جشن‌های نوروزی برگزار شده است.

محمود تیلا تصریح کرد: این برنامه نیز با هدف گسترش شناخت شهروندان از الگوهاي ديني، ترويج فرهنگ جشن و اعياد مذهبي و تبيين ارزش هاي والاي اسلام برگزار شد.نظرات
برای این مطلب تاکنون نظری درج نشده
ثبت نظر
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نمایش داده نمیشود
نظر شما
 
در تصویر زیر چه عبارتی نوشته شده
فرهنگی و هنری

کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری آبادان می باشد. |هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد | پشتیبانی : سازمان فناوری اطلاعات شهرداری آبادان