شهرداری آبادان در جایگاه هفتم جشنواره فرهنگی ورزشی کارکنان شهرداری های جنوب کشور

شهرداری آبادان در جایگاه هفتم جشنواره فرهنگی ورزشی کارکنان شهرداری های جنوب کشور

سومین جشنواره فرهنگی- ورزشی کارکنان شهرداری های جنوب کشور از ششم تا هشتم اردیبهشت ماه در مجتمع فرهنگی شهدای پتروشیمی مرودشت برگزار شد.

به گزراش روابط عمومی سازمان همیاری شهرداری های استان فارس، جشنواره فرهنگی ورزشی کارکنان شهرداری های جنوب کشور سه سال است که با ابتکار و تلاش مجموعه مدیریتی سازمان همیاری شهرداری های استان فارس و حمایت و مشارکت شهرداری های استان فارس و جنوب کشور برگزار می گردد.

حسین اربابی مدیر عامل سازمان همیاری شهرداری های استان فارس در حاشیه آیین اختتامیه سومین جشنواره فرهنگی ورزشی، ضمن تشکر از حضور و استقبال شهرداران از این رویداد فرهنگی ورزشی افزود: جشنواره امسال با مشارکت 50 درصدی شهرداری های سطح استان و همراهی چهار تیم از شهرداری های برون استانی برگزار شد.

مبتکر پروژه برپایی جشنواره فرهنگی ورزشی کارکنان شهرداری ها ادامه داد: “24 شهرداری با بیش از 350 نفر از کارکنان در قالب 106 تیم ورزشی در شش رشته فوتسال، طناب کشی، دارت، تنیس روی میز، پنالتی بسکتبال و آمادگی جسمانی با هم به رقابت پرداختند.”

اربابی هدف از برگزاری این جشنواره را ایجاد همدلی و هم افزایی و تقویت روحیه نشاط و شادابی در بین خانواده بزرگ شهرداری ها دانست و از عوامل و دست اندرکاران برگزاری به ویژه میزبانی خوب شهرداری مرودشت تقدیر و تشکر کرد.

در ادامه مهندس توسلی مسوول برگزاری سومین جشنواره فرهنگی ورزشی کارکنان شهرداری های جنوب کشور بیان داشت: “سطح کیفی مسابقات امسال نسبت به دوره های قبل بسیار بالاتر بود و تیم ها با آمادگی بیشتری در جشنواره حضور داشتند.”

مدیر روابط عمومی سازمان همیاری شهرداری های استان فارس افزود: “پس از 3 روز رقابت تیم های ورزشی در رشته فوتسال، شهرداری مرودشت مقام اول، شهرداری شیراز مقام دوم و شهرداری فسا رتبه سوم را کسب کردند.

در رشته طناب کشی شهرداری کازرون صاحب کرسی نخست شد و شهرداری های سعادت شهر و فسا به ترتیب رتبه های دوم و سوم را به دست آوردند.

در رشته دارت شهرداری های شیراز، لار و داراب به ترتیب مقام های اول تا سوم را از آن خود کردند.

در رشته پنالتی آزاد بسکتبال، تیم های آبادان، ابرکوه و اقلید مقام اول تا سوم را به دست آوردند.

در رشته تنیس روی میز شهرداری شیراز مقام اول، شهرداری صدرا مقام دوم و شهرداری جهرم مقام سوم را کسب کردند.

در رشته آمادگی جسمانی نیز شهرداری شیراز رتبه اول، شهرداری جهرم رتبه دوم و شهرداری مرودشت مقام سوم را از آن خود کردند.

در مجموع رشته ها، مقام اول به شهرداری شیراز، مقام دوم به شهرداری مرودشت و مقام سوم به شهرداری سعادت شهر تعلق گرفت.

همچنین شهرداری اقلید، فسا، داراب، آبادان، کازرون، ابرکوه و جهرم به ترتیب مقام های چهارم تا دهم را کسب کردند.

گفتنی است شهرداری آبادان در این رقابت ها در رشته پرتاب پنالتی بسکتبال اول، در آمادگی جسمانی پنجم، در تنیس روی میز ششم، در طناب کشی ششم، در فوتسال مقام نهم و در پرتاب دارت دهم و در مجموع رشته ها در جایگاه هفتم مسابقات در بین 24 تیم شرکت کننده قرار گرفت.

 

نظرات
برای این مطلب تاکنون نظری درج نشده
ثبت نظر
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نمایش داده نمیشود
نظر شما
 
در تصویر زیر چه عبارتی نوشته شده

کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری آبادان می باشد. |هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد | پشتیبانی : سازمان فناوری اطلاعات شهرداری آبادان