جشن عید فطر

 

به گزارش روابط عمومی شهرداری آبادان، حمید بحرینی با اعلام این خبر گفت: جشن بزرگ عید سعید فطر امسال به میمنت یکماه روزه داری مؤمنین ومؤمنات استان طی دو شب برگزار خواهد شد.

وی با اشاره به اینکه شب نخست این جشن پنجشنبه 9 مرداد از ساعت 9 شب به بعد با حضور شهروندان محترم آبادانی در بوستان بازسازی برگزار می شود افزود: حضور در این جشن که با اجرای هنرمندان بومی و استانی برگزار می شود برای عموم شهروندان آزاد است.

بحرینی ادامه داد: جمعه شب نیز این جشن با حضور هنرمندان کشوری و استانی در سینما نفت برپا می شود که امیر تاجیک بعنوان خواننده و گروه هنری چراغعلی به اجرای برنامه می پردازند و همچنین نمایش سایه با دست و مسابقه ی حضوری و... از دیگر بخش های متنوع شب دوم است.

وی با دعوت از مردم فهیم آبادان به حضور در این جشن بزرگ، از اجرای برنامه های متنوع فرهنگی و هنری توسط این معاونت در روزهای آینده خبر داد.

معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری آبادان با اشاره به اینکه عید سعید فطر یکی از باشکوه ترین اعیاد مسلمانان است از ارایه بسته های شیرینی به نمازگزاران عید فطر در بلوار دهداری خبر داد و گفت: چند ایستگاه در محل برگزاری نماز دایر شده که به ارایه های بسته های فرهنگی شامل دعای قنوت و آموزش های شهروندی می پردازند.


نظرات
برای این مطلب تاکنون نظری درج نشده
ثبت نظر
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نمایش داده نمیشود
نظر شما
 
در تصویر زیر چه عبارتی نوشته شده
فرهنگی و هنری

کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری آبادان می باشد. |هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد | پشتیبانی : سازمان فناوری اطلاعات شهرداری آبادان