تجلیل از کارمندان نمونه شهرداری

به  گزارش روابط عمومی شهرداری آبادان، معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری گفت: به مناسبت روز کارمند از کارمندان نمونه شهرداری که واجد شرایط باشند توسط شهردار آبادان تقدیر بعمل خواهد آمد.

حمید بحرینی افزود: امسال جشنی با هدف معرفی کارکنان نمونه برگزار می‌شود تا از کارمندانی که پاسخگوی مناسبی به شهروندان بوده اند قدردانی شود.

وی اظهار داشت: این جشن روز پنجم شهریور در تالار مهر و با حضور منتخبین مناطق، سازمان ها و واحدهای تابعه شهرداری برگزار می شود.

معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تصریح کرد: باید به روح و هدف برگزاری این مراسم که توسعه شایستگی و خلاقیت در جهت ارتقاء سطح کارآمدی سازمان و افزایش همبستگی بین کارکنان است توجه شود.

 بحرینی با اشاره به 28 مرداد سالروز فاجعه سینما رکس آبادان و لزوم پاسداشت این روز گفت: مراسم گرامیداشت واقعه ی تاریخی سینما رکس روز پنجشنبه سی ام مرداد در محل یادمان شهدای سینما رکس با حضور عموم شهروندان برگزار می شود.

وی ادامه داد: سخنرانی، شروه خوانی، اهدای گل و اجرای سنج و دمام از جمله برنامه های پاسداشت این روز تاریخی است.

معاون شهردار آبادان همچنین با اشاره به برنامه های دهه کرامت گفت: امسال دهه کرامت از 6 الی 16 شهریور برگزار می شود و شهرداری به همین مناسبت طی دو شب ششم و هفتم جشنی عمومی با حضور شهروندان و با اجرای برنامه های شاد و متنوع در پارک معلم برگزار خواهد نمود.


نظرات
برای این مطلب تاکنون نظری درج نشده
ثبت نظر
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نمایش داده نمیشود
نظر شما
 
در تصویر زیر چه عبارتی نوشته شده
معاونت

کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری آبادان می باشد. |هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد | پشتیبانی : سازمان فناوری اطلاعات شهرداری آبادان