جشن دهه کرامت برگزار شد

 به گزارش روابط عمومی شهرداری آبادان، جشن بزرگ ویژه آغاز دهه کرامت و میلاد مسعود حضرت فاطمه معصومه (س) با حضور اقشار مختلف مردم در تالار مهر آبادان برگزار شد.

معاونت امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری آبادان در این خصوص گفت: این جشن به همت معاونت فرهنگی شهرداری و کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر آبادان در راستای گرامیداشت آغاز دهه کرامت برگزار شد.

حمید بحرینی، ابراز کرد: جشن های دهه کرامت از ششم تا 16 شهریور در فاصله بین اول ذی القعده سالروز میلاد حضرت معصومه (س) تا 11 ذی القعده سالروز میلاد حضرت امام رضا (ع) برگزار می‌شود.

وی همچنین به هویت بخشی به سیمای بصری شهر در دهه کرامت با استفاده از ظرفیت های تبلیغی، استندها و پرتابل ها و چراغانی سطح شهر اشاره کرد و افزود: هدف از برگزاری این جشن ها، ترویج نشاط و شادی و تبیین سیره ائمه اطهار (ع) در بین اقشار مختلف جامعه است.

بحرینی با اشاره به فرمایش مقام معظم رهبری در خصوص نامگذاری و گرامیداشت دهه کرامت، ادامه داد: شهرداری آبادان با هدف اشاعه و ترویج فرهنگ و سبک زندگی رضوی و پاسداشت شعائر اسلامی و نیز ارتقای نشاط اجتماعی شهروندان، اجرای دو جشن را برای گرامیداشت دهه کرامت پیش بینی کرده که روز جمعه ی هفته جاری 14 شهریور نیز جشن بزرگ دیگری در آستانه ی میلاد حضرت ثامن الحجج (ع) برگزار خواهد شد
نظرات
برای این مطلب تاکنون نظری درج نشده
ثبت نظر
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نمایش داده نمیشود
نظر شما
 
در تصویر زیر چه عبارتی نوشته شده
فرهنگی و هنری

کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری آبادان می باشد. |هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد | پشتیبانی : سازمان فناوری اطلاعات شهرداری آبادان