برگزاری کارگاه عکاسی جهان مکعبی همراه با تور شهری

معاونت امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری آبادان از برگزاری کارگاه عملی عکاسی جهان مکعبی و تور عکس شهری خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری آبادان، حمید بحرینی با اعلام این که کارگاه یاد شده مقدمه ای بر جشنواره عکس شهر می باشد، گفت: کارگاه جهان مکعبی توسط مدرس فرهیخته "سجاد امینی" در روزهای چهارشنبه و پنجشنبه، 5 و 6 آذرماه برگزار و تور شهری عکاسان نیز در روز جمعه 7 آذرماه انجام می شود.

وی هدف از برگزاری کارگاه جهان مکعبی و تور شهری عکاسان را آشنایی تئوری و عملی عکاسان شهر آبادان با زیبایی شناسی تصویر همراه رویکرد شهری از طریق شناخت بیشتر مکعب دانست.

حمید بحرینی افزود: برای درک کامل بصری جهان بسیار مفید است آن را به ساده ترین عنصر به شکل مکعب که تمام اجسام مصنوعی و طبیعی در قالب آن جای می گیرند تجزیه کرده و سپس چیدمان را در درون قلب بوجود آورد.

وی، بزرگترین رسالت یک هنرمند را فرهنگ سازی برشمرد و ادامه داد: این وظیفه یک هنرمند است که تمام وقایع اطراف خود را با دقیق بینی و هنر خود تلفیق کرده و آن را در اختیار مردم قرار دهد، به گونه ای که برای تمامی افراد جامعه و شهر قابل درک باشد.

گفتنی است کارگاه جهان مکعبی با همکاری معاونت امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری آبادان، شورای اسلامی شهر آبادان، اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی آبادان، آموزشگاه سینماگران جزیره، مؤسسه فرهنگی، هنری و پژوهشی ایده مان و استودیو رسانه های دیداری فیلمان در مکان آموزشگاه سینماگران جزیره واقع در خیابان یک احمدآباد آبادان برگزار می گردد.

شهروندان، هنرمندان، عکاسان و دانشجویان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره     09353944549 تماس حاصل نمایندنظرات
برای این مطلب تاکنون نظری درج نشده
ثبت نظر
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نمایش داده نمیشود
نظر شما
 
در تصویر زیر چه عبارتی نوشته شده
فرهنگی و هنری

کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری آبادان می باشد. |هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد | پشتیبانی : سازمان فناوری اطلاعات شهرداری آبادان