همایش بزرگداشت روز جهانی معلولان در آبادان برگزار می شود


معاونت امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری آبادان به همراه انجمن های فعال در امور معلولین، همایش بزرگداشت روز معلولان را با حضور معلولین، ناشنوایان و نابینایان برگزار می کند.

به گزارش روابط عمومی شهرداری آبادان، حمید بحرینی گفت: همایش بزرگداشت روز جهانی معلولین با حضور معلمان و دانش آموزان مدارس استثنایی شهر آبادان از ساعت 9 صبح چهارشنبه 12 آذر در تالار مهر برگزار می شود.

به گفته وی، در این همایش که از سوی این معاونت برگزار می شود، از 30 دانش آموز مدارس استثنایی که حائز رتبه های علمی، فرهنگی و هنری شده اند تقدیر به عمل می آید.

معاونت امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری آبادان، تقدیر از 64 نفر از معلمان دلسوز مدارس استثنایی که با نگاهی انساندوستانه به آموزش و پرورش این دانش آموزان می پردازند را از دیگر برنامه های قابل اشاره در همایش مذکور عنوان کرد.

وی ادامه داد: ترغیب جامعه به رعایت کرامت و جایگاه معلولان، تشویق مراکز آموزشی استثنایی برای انجام فعالیت های علمی، ورزشی و هنری در طول سال، افزایش انگیزه مربیان این مراکز با تکیه بر گسترش فرهنگ ناب اسلامی و آموزه های دینی و مذهبی از دیگر اهداف این همایش است.

بحرینی در ادامه با اشاره به شعار امسال روز جهانی معلولان تحت عنوان «توسعه پایدار، نوید فناوری» افزود: برگزاری این گونه همایش ها فرصتی برای ارتقاء سطح آگاهی عموم جامعه و مسوولان نسبت به نیازها و توانمندی های دانش آموزان معلول است

نظرات
برای این مطلب تاکنون نظری درج نشده
ثبت نظر
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نمایش داده نمیشود
نظر شما
 
در تصویر زیر چه عبارتی نوشته شده
معاونت

کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری آبادان می باشد. |هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد | پشتیبانی : سازمان فناوری اطلاعات شهرداری آبادان