جشن عکاسی تجلی حضور

معاونت امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری آبادان اعلام کرد به مناسبت یوم الله 22 بهمن  و بزرگداشت حضور گسترده مردم برای بیعت مجدد  با آرمان های نظام جمهوری اسلامی و  رهبری و نیز به تصویر کشیدن این حضور برنامه ریزی خاصی به جهت برگزاری جشن عکاسی تجلی حضور صورت گرفته است.

حمید بحرینی افزود: حضور گسترده مردم در راهپیمایی 22بهمن ، در رسانه های ملی و بین المللی همیشه بازتاب گسترده ای داشته و هریک از رسانه ها  خبر این روز عظیم ملت ایران را در صدر  اخبار خود قرار می دهند از این رو بر آن شدیم تا ما نیز در وسع خود این روز را به تصویر کشیده تا زیبایی های این رویداد عظیم را هرچه بیشتر به کمک ابزار عکس ثبت نماییم، که این امر با همکاری موسسات، انجمن های فعال مرتبط با بخش عکس و عکاسان مستقل و فعال شهر صورت می پذیرد.  

معاونت امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری آبادان در ادامه  به معرفی بخش های قابل اجرا پرداخت و اضافه نمود: عموم شهروندان آبادان می توانند در جشن عکاسی تجلی حضور، در سه بخش عکاسی حرفه ای(با دوربین) عکاسی عمومی(با تلفن همراه)  بخش ویژه عکس نوستالژی شرکت نمایند که از برگزیدگان در هر بخش با اهدای جوایز ارزنده ای تقدیر به عمل می آید. 

وی افزود در بخش ویژه عکس نوستالژی، عموم شهروندان که عکس های خاطره انگیزی از زمان انقلاب اسلامی دارند، می توانند با اسکن و ارسال این تصاویر  به آدرس پستی  الکترونیکی جشن عکس تجلی حضور در این  بخش شرکت نمایند.

 حمید بحرینی در ادامه گفت: برای ارسال آثار و شرکت در جشن عکاسی تجلی حضور  شهروندان عزیز می توانند از طریق آدرس الکترونیکی جشن عکاسی تجلی حضور( tajalli22bahman@gmail.com ) و یا مراجعه به دبیر خانه دائمی مجموعه جشنواره های باور، آبادان خیابان شهید منتظری پشت سینما  شیرین، پلاک 101 طبقه سوم  اقدام نمایند. ضمن این که غرفه های عکس تجلی حضور در روز راهپیمایی 22 بهمن آثاری را که در بخش عمومی (عکاسی با تلفن همراه) خلق شده اند دریافت می نمایند.

جهت اطلاعات بیشتر می توانید با شماره 53221635-061 دبیرخانه دائمی مجموعه جشنواره های باور تماس حاصل نمائید.      
                                                     


 


نظرات
برای این مطلب تاکنون نظری درج نشده
ثبت نظر
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نمایش داده نمیشود
نظر شما
 
در تصویر زیر چه عبارتی نوشته شده
معاونت

کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری آبادان می باشد. |هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد | پشتیبانی : سازمان فناوری اطلاعات شهرداری آبادان