اعلام آمادگی سازمان فرهنگی تفریحی شهرداری اصفهان جهت همکاری با شهرداری آبادان

اعلام آمادگی  مدیرعامل سازمان فرهنگی تفریحی شهرداری اصفهان در موضوع تفاهمنامه برای همکاری با مسئولان فرهنگی شهرداری و شورای اسلامی شهر آبادان

مدیرعامل سازمان فرهنگی تفریحی شهرداری اصفهان گفت: در موضوع تفاهمنامه برای همکاری با مسئولان فرهنگی شهرداری و شورای اسلامی شهر آبادان اعلام آمادگی می كنیم.

مهدی بقایی شامگاه گذشته در حاشیه نشست مشترک با معاون فرهنگی شهرداری آبادان و اعضای کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر آبادان در گفتگو با خبرنگار مهر، اظهار کرد: مهم ترین هدف از سفر به آبادان، تعامل و گفتگو بین مسئولان فرهنگی دو شهرداری است تا از این طریق از تجربیات دو شهرستان در برنامه های فرهنگی استفاده شود.

وی با بیان اینکه نگاه رئیس کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر آبادان و معاون فرهنگی شهرداری این شهر نگاه رو به پیشرفت و عظیمی است، افزود: فکر می کنم یک همت جمعی نیز در شهر آبادان لازم است تا ایده و تفکرات به مرحله اجرا برسد.

مدیرعامل سازمان فرهنگی و تفریحی شهرداری اصفهان ادامه داد: احساس می کنم تیم فرهنگی شهرداری و شورای اسلامی شهر آبادان برای حرکت آماده ایستاده اند یعنی در واقع کمک جمعی شهرداری می خواهد که این کار را آغاز کند و جلو ببرد.

بقایی با اشاره به ظرفیت های آبادان تاکید کرد: آبادان ظرفیت های عظیمی از لحاظ انسانی، جغرافیایی و شهری دارد و متاسفانه باید بگویم که احساس می کنم از هیچکدام از آنها آنطور که می بایست، استفاده نشده است.

وی اجرای اقدامات لازم بر روی هویت شهری را یک ضرورت دانست و گفت: در موضوع فرهنگی مردم و مسئولان برای حرکت های بزرگ آماده هستند.

مدیرعامل سازمان فرهنگی تفریحی شهرداری اصفهان با بیان اینکه در موضوع تفاهمنامه برای همکاری با مسئولان فرهنگی شهرداری و شورای اسلامی شهر آبادان آمادگی داریم، عنوان کرد: در موضوع تجربیات اقداماتی را که گروه های مشاوره ما را به مرحله اجرا رسانده اند، معرفی می کنیم تا مسئولان فرهنگی شهرداری و شورای اسلامی شهر آبادان از راهکارهای آنها استفاده کنند.


نظرات
برای این مطلب تاکنون نظری درج نشده
ثبت نظر
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نمایش داده نمیشود
نظر شما
 
در تصویر زیر چه عبارتی نوشته شده
معاونت

کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری آبادان می باشد. |هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد | پشتیبانی : سازمان فناوری اطلاعات شهرداری آبادان